ПАЛАМАРЧУК Т.П.


ПаламарчукПаламарчук Т.П. Тетяна Петрівна

кандидат наук з державного управління, доцент кафедри глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою

     

Сфера наукових інтересів: Європейська інтеграція; Механізми державного управління аграрним сектором; Міжнародні економічні відносини; Перспективи розвитку економічних відносин України та ЄС.

Наукові здобутки: Має понад 20 публікацій наукового та навчально-методичного характеру.

Практична діяльність: Т.П. Паламарчук з 2015 року до теперішнього часу працює на посаді доцента кафедри глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою Національної академії державного управління при Президентові України. Трудову діяльність розпочала у 2010 році в Житомирській обласній організації профспілок працівників культури на посаді головного спеціаліста з питань соціально-економічного захисту та міжнародної діяльності. З 2012 працювала на посаді провідного спеціаліста відділу молодіжної політики головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації. З липня 2012 року виконувала обов’язки завідувача сектору з упровадження економічних реформ патронатної служби голови Житомирської обласної державної адміністрації.

Громадська діяльність: Координатор проекту молодіжного об’єднання «Євроклуб» м. Житомир, член молодіжної ради Федерації профспілок Житомирської області. Публікується у засобах масової інформації, виступає з публічними лекціями на теми європейська інтеграція та аграрна політика України.

Перелік дисциплін: В Національній академії державного управління викладає навчальні дисципліни «Європейська політика згуртування, вироблення та впровадження», «Європейська інтеграція та міжнародна співпраця України», «Організаційно-правові засади реалізації політки європейської інтеграції», «Організаційно-правові засади врегулювання» та ін.