ЗАПОРОЖЕЦЬ Т.В.


Запорожець Т.В.Запорожець Тетяна Володимирівна

кандидат наук з державного управління, доцент кафедри глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою

Сфера наукових інтересів: національна та етнополітична безпека; проблеми теорії та практики державного управління в етнополітичній сфері; методологія та практика прогнозування у сфері міжнародних відносин; геополітичні стратегії провідних держав світу.

Наукові здобутки: Має понад 25 публікацій наукового та навчально-методичного характеру.

Практична діяльність:Т.В. Запорожець понад 14 років працювала у системі органів державної влади різних рівнів, зокрема керівником апарату місцевої державної адміністрації, головним спеціалістом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, начальником управління організаційно-документального забезпечення та аналітичної роботи Фонду соціального страхування України тощо.

Громадська діяльність: Публікується у засобах масової інформації, виступає з публічними лекціями на теми етнополітичної безпеки.

Перелік дисциплін: «Державне реагування на загрози політичній безпеці», «Організаційно-правові засади та методологія стратегічного планування забезпечення національної безпеки України», «Інформаційно- аналітичне супроводження та прогнозування в інтересах політичної безпеки».