БОРТНІКОВА О.Г.


Бортнікова О.Г.Бортнікова Олена Геннадіївна

доцент кафедри глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою, кандидат філософських наук

З 1999 по 2004 р. навчалась у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка на філософському факультеті, відділення релігієзнавства. Після закінчення вступила до аспірантури та у 2007 р. захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «Релігієзнавство». Протягом 2005-2009 рр. працювала на посаді старшого викладача у Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана. З 2009 по 2012 рр. працює на посаді доцента кафедри національної безпеки Національної академії державного управління при Президентові України. З 2012 р. займає посаду начальника відділу навчально-методичного та наукового забезпечення інституту «Вища школа державного управління» НАДУ при Президентові України.

О.Г.Бортнікова бере активну участь у проведенні науково-дослідної роботи кафедри, є автором навчального посібника з грифом МОН «Державне управління забезпеченням соціальної та гуманітарної безпеки», понад 30 наукових праць з державного управління, філософії та релігієзнавства, соціальної та гуманітарної безпеки.

Сфера наукових інтересів: державне управління, соціальна безпека, демографічна політика, гуманітарна безпека, релігійні конфлікти, сучасна релігійна ситуація, гуманітарний розвиток.

Перелік дисциплін: «Державне управління забезпеченням соціальної та гуманітарної безпеки», «Стратегії забезпечення соціальної та гуманітарної безпеки»