ДАЦЮК А.В.


Дацюк А.В.Дацюк Андрій Васильович

кандидат політичних наук, доцент кафедри глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою

У 2002 р. закінчив філософський факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за спеціальністю “Політологія”. З 2002 по 2005 р. навчався в аспірантурі Національного інституту проблем міжнародної безпеки при РНБО України. У 2007 р. захистив кандидатську дисертацію. З 2006 р. працював старшим науковим співробітником Центру досліджень проблем громадянського суспільства. З 2007 р. працює на посаді доцента кафедри національної безпеки Національної академії державного управління при Президентові України.

А.В.Дацюк є автором понад 20 наукових публікацій, співавтором низки навчальних посібників та навчально-методичних праць у галузі державного управління національною безпекою.

Перелік дисциплін: Державне управління забезпеченням політичної безпеки”, “Національна безпека” (дистанційний курс), “Геополітика і національна безпека України” (дистанційний курс), “Аналіз сфер політичної діяльності, українських і європейських політик”, “Методи державного реагування на загрози національній безпеці України”, “Концептуальні засади та організаційно-правові механізми протидії етнічному та релігійному екстремізму”, “Сепаратизм як загроза державності”, “Державні механізми забезпечення внутрішньої безпеки”, “Методи попередження, локалізації та ліквідації наслідків терористичних атак”